O Nas2017-08-22T21:10:53+00:00

PROBLEM – ROZWIĄZANIE – REZULTAT

Nie Usuwamy Skutków Problemów, a Eliminujemy Przyczyny

Jak Uzyskać Maksymalną Wydajność Materiałową i Ilościową?

Skontaktuj się z nami

Zorientowani na Cel

VL Saws jest filią najstarszego w Europie producenta pił taśmowych oraz Pioniera maszyn do stellitowania pił.
Niewidzialna Przewaga Technologii gwarantuje Naszym Klientom zajęcie najwyższej pozycji na rynku tartacznym.
Siedziba firmy podyktowana została lokalizacją największego Tartaku w Polsce – IKEA Industry Wielbark (20 km od Szczytna).

Istniejący niski poziom technologiczny serwisu pił taśmowych i, co najważniejsze, utrzymywanie dyscypliny technologicznej maszyn w większości tartaków uniemożliwia stosowanie naszych narzędzi. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom tartaków otwartych na zmiany i nową technologię przygotowaliśmy szereg produktów pozwalających dołaczyć do grona o NIEWIDZIALNEJ DLA INNYCH PRZEWADZE.

Niezaprzeczalną korzyścią dla naszych klientów jest to, że nasza oferta opiera się na wspólnych celach i tej samej motywacji tzn. maksymalizacji produktywności i rentowności. Sposób rozliczania produktów na zasadzie wyników produkcji jest gwarancją naszej odpowiedzialności oraz osiągniętego rezultatu w postacji mniejszego kosztu jednostkowego wytworzenia, a co za tym idzie zwiększenia rentowności produkcji i zysku dla firmy.

Naszym celem jest maksymalizacja rentowności produkcji tartacznej poprzez zwiększenie wydajności materiałowej i ilościowej przy jednoczesnej redukcji kosztów stałych w tym prądu, ludzi, serwisu, odpadów i reklamacji produktów gotowych oraz tarcicy bocznej.

Niektóre z Naszych Produktów

Poniżej kilka detali o niektórych z naszych produktów. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą i kontaktu w razie dodatkowych pytań.

Piły vTitanium
Piły vTitanium
Z 4h do 16h
Dostępne na rynku piły z 4 godzin czasu pracy zostały zastąpione piłami z czasem pracy do 16h non stop bez ostrzenia, a 6 stellitowań po 10 ostrzeniach daje 960h pracy piły.
Szlifowanie kół trakowych
Szlifowanie kół trakowych
Co 4.000h pracy traka
konieczne jest odtworzenie wyoblenia koła 1/2, 1/3, 2/5, vTurbo.
To najważniejszy standard pracy piły, który powinien być utrzymany. Zapewnia dokładność cięcia, posuwy robocze, wydłuża żywotność piły.
Osiowanie traków
Osiowanie traków
Co 1000h pracy traka
bez pomiaru osiowości traka nie zakładamy vTitanium na maszynę. To tak jakby wymienić opony i ich nie wyważyć. Pomiar traków to wykładnik czasu pracy i dokładności pił.
ZOBACZY WSZYSTKIE PRODUKTY

Cytując Ekspertów

„W każdej branży są tylko dwa wyjścia: przetrwać lub zginąć bo egzystencja to powolna utrata pozycji. W branży jest ok 4000 podmiotów, ale tylko 50 z nich ma 40% udział w rynku. Pozostali egzystują czyli powolnie giną.”

ZAŁOGA • VLSAWS

„Do chwili obecnej narzędzia zawsze były najsłabszym ogniwem technologii. Zaczynamy nową erę bez ograniczeń technologicznych dającą tartakom NIEWIDZIALNĄ PRZEWAGĘ.”

ZAŁOGA • VLSAWS

Poniżej Nasze Referencje na Trakach

Canalli Brenta Barton EWD MEM SE

 Gillete Primultini Artiglo Bongioanni PHL Optimil

 Salem McDonoghtCleremann

Canalli
Brenta
Barton
EWD
MEM
SE
Gillete
Primultini
Artiglo
Bongioanni
PHL
Optimil
Salem
McDonoght
Cleremann

Skontaktuj się z nami

Uzyskaj pomoc i wsparcie profesjonalistów, dowiedz się jak zwiększyć produktywność i rentowność swojego biznesu.

  IMIĘ *
  NAZWISKO *
  ADRES EMAIL *
  TELEFON

  TEMAT

  JAK MOŻEMY POMÓC?